Bazar, 11.12.2016, 10:55
İnformatikanın məktəbdə tədrisi
Baş səhifə Qeydiyyat Giriş
e-mail: informatik-az@mail.ru · RSS
Menyu
Fotoşəkillər
Giriş forması
Sorğu
Müəllim kimi informatika dərslərində tez-tez istifadə edirəm:
Cavabların sayı: 6165
Faydalı keçidlər

  • ict.edu.az
  • ict.az
  • telekommunikasiya.edu.az
  • İnf-math.narod.ru
  • Millibyte.az
  • kayzen.az/blog/informatika
  • alqoritm.ucoz.org
  • mincom.gov.az
  • Facebook-da
    Təqvim
    «  Dekabr 2016  »
    B.e.Ç.a.ÇC.a.CŞB
       1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    Təqdimatlar
    Saat
    Statistika

    Onlayn: 2
    Ziyarətçilərin sayı: 2
    Qeydiyyatdan keçənlərin sayı: 0


     "Promethean" lövhə üçün resurslar
    N Müəllimin adı, soyadı Resursun adı Yükləmə
    1 Mətanət Zeynalova (Gəncə ş. 20 saylı məktəb) Kompüter necə işləyir (6 sinif)
    2 Aynur Çakabay (Qusar rayonu Balaqusar tam orta məktəbi) Doğru və yalan mülahizələr (2 sinif)
    3 Aynur Çakabay (Qusar rayonu Balaqusar tam orta məktəbi) Obyektlər (2-3 sinif)
    4 Aidə Bədirova (Sumqayıt ş., 1 saylı məktəb) Paint proqramı. Palitra (3 sinif)
    5 Adilə Əhmədova (Bakı ş. 58 saylı məktəb) Ədədi informasiya necə kodlaşdırılır (6 sinif)
    6 Vahabova Təranə (Bakı ş. 136 saylı məktəb) Budaqlanma (3sinif)
    7 Bayramova Çinarə (Sumqayıt ş. 36 saylı məktəb) İnformasiyanın həcmini necə ölçürlər (  5 sinif  )
    8 Bayramova Çinarə (Sumqayıt ş. 36 saylı məktəb) İnformasiyanın kodlaşdırılması
    9 Sadıqova Şahnaz (Bakı ş. 59 saylı məktəb) Kompüter necə işləyir (6 sinif)
    10 Adilə Əhmədova (Bakı ş. 58 saylı məktəb) Fərdi kompüterlər (5 sinif)
    11 Aynur Çakabay (Qusar rayonu Balaqusar tam orta məktəbi) Alqoritm (2 sinif)
    12 Sadıqova Şahnaz (Bakı ş. 59 saylı məktəb) Proqram təminatının təsnifatı (9 sinif)
    13 Həsənova Fəridə (Sumqayıt ş. 5 saylı məktəb) Kompüter necə işləyir (6 sinif)
    14 Mahmudova Mehriban (Gəncə ş. 27 saylı məktəb) Mətnin formatlanması. Şrift (6 sinif)
    15 Tağızadə Saidə (Gəncə ş. 37 saylı məktəb) Mətn redaktorunda şəkli necə çəkmək olar (5 sinif)
    16 Xəlilova Yeganə (Bakı ş. 265 saylı məktəb) Rebus (3 sinif)
    17 Hüseynzadə Gunay (Bakı Modern School, 193 saylı məktəb) İnformasiya tüxnologiyaları
    18 Sadıqova Şahnaz (Bakı ş. 59 saylı məktəb) Ədədi informasiya necə kodlaşdırılır (6 sinif)
    19 Qurbanəliyeva Yaqut (Bakı ş. 236 saylı məktəb) İnterentdə sadə axtarış (5 sinif)
    20 Qəribova Əminə (Bakı ş. 229 saylı məktəb) Alqoritm (3 sinif)
    21 Ağayeva Səbahət (Bakı ş. 67 saylı məktəb) Kompüter nədir (1 sinif)
    22 Bayramova Çinarə (Sumqayıt ş. 36 saylı məktəb) Dövri alqoritmlər (6 sinif)
    23 Nehmətova İradə (Bakı ş. 44 saylı məktəb) Proqramda dəyişənlər (6 sinif)
    24 Sadıqova Şahnaz (Bakı ş. 59 saylı məktəb) Viktorina
    25 Əzizova Afət (Mingəçevir ş. Riyaziyyat  və Humanitar elmlər təmayüllü lisey) İnformasiya resursları  ilə iş mərhələləri (6 sinif)
    26 Qasımova Afət (Aqstafa ş. 2 saylı məktəb) Say sistemləri
    27 Səmədova Fərodə (Sumqayıt, 5 saylı məktəb) Proqramda dəyişənlər
    28 Əzizova Afət (Mingəçevir ş. Riyaziyyat  və Humanitar elmlər təmayüllü lisey) Say sistemləri (7 sinif)
    29 İbrahimxəlilova Leyla (Mingəçevir ş., 8 saylı məktəb) Fayllar və qovluqlar (5 sinif)
    30 İbrahimxəlilova Leyla (Mingəçevir ş., 8 saylı məktəb) Proqram təminatının növləri (7 sinif)
    31 Hüseynova Ruqiyyə (Bakı ş. 245 saylı məktəb) Slaydlarla iş (7 sinif)
    32 Hüseynova Ruqiyyə (Bakı ş. 245 saylı məktəb) Fərdi kompüterlər
    33 Səadət Həsənova (Gəncə ş. 6 saylı məktəb) Üçölçülü qrafika
    34 Lalə Məmmədova (Hacıqabul rayonu Padar qəsəbə tam orta məktəbi) Alqoritmin xassələri (6 sinif)
    35 Leyla İbrahimxəlilova (Mingəçevir ş. 8 saylı məktəb) Qanunauyğunluq (3 sinif)

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Copyright İsaNaida © 2016
    PYTHON 3.4
    ALPLogo
    Elan
    Fəxr edirik


    Bölmələr
    MÜSABİQƏ
    Azərbaycanda İKT
    Axtarış
    Video
    Info-Ko